výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty

Biostimul v kosmetice

výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty | Hobby, kreativní tvoření, recepty

08.10.2012 Publikoval(a) (1 203)
Rubrika: Zprávy

Zastavení stárnutí, omezení strií, vyhlazení vrásek ba dokonce i jizev, v tom vám biolampa může účinně pomoci. Biolampa Biostimul je obvykle známá především k léčbě různých onemocnění, avšak je hojně využívána i v kosmetice, neboť Biostimul disponuje biostimulačním a protizánětlivým efektem, který vede k omlazení pokožky.

K čemu se Biostimul používá?

V oblasti kosmetiky se biolampa Biostimul hojně používá ke zlepšení akné a dermatitid. Mívali jste v mládí akné a zanechalo vám ve tváři drobné jizvičky, ba dokonce akné neustoupilo ani v dospělosti? S tím si Biostimul BS 103 po pravidelném ošetření poradí. Máte-li jizvy dlouhodobé po nějaké operaci či zmíněném akné v mládí, je pravidelné ošetření pomocí biolampy tzv. nutností, neboť zde platí pravidlo, že čím starší jizva, tím delší je hojení a naopak u čerstvých jizev je hojení s pomocí biolampy Biostimul výrazně kratší. Ačkoliv je opar virové onemocnění a trpí s jím řada z nás, jistě všichni víme, jak jsou opary nepříjemné a bolestivé. Biostimul BS 303 je na hojení oparů doslova zázračný přístroj, nejen, že dobu hojení oparu výrazně zkrátí, ale pravidelným používáním se opar vyskytuje čím dál méně často.

Biolampa Biostimul aktivuje buňky

Patříte-li mezi ty, které o svou pleť a pokožku rádi pečují, navštěvujete kosmetické salony, užíváte spousty drahým kosmetickým přípravků, pokud ano, biolampa Biostimul BS 103 nebo Biostimul BS 303 se vám bude hodit. Její nákup není ve srovnání s pravidelnými návštěvami kosmetických salonů až taková investice. Biostimul hlavně regeneruje, aktivuje buňky a díky svým účinkům se používá v kosmetice čím dál častěji k ošetření pleti po depilaci, hloubkovém čištění, vypnutí pokožky apod. Biolampa svými významnými účinky zaznamenala úbytek při tvorbě vrásek kolem očí, na které jistě mnozí z vás používají drahé kosmetické přípravky. Biostimul dokáže svou prevencí eliminovat strie, které Vám zůstaly po porodu nebo jim dokonce i zamezit. Mezi dalšími léčebnými účinky, které biolampa má patří hojení ran a popálenin. Padají-li Vám nadměrně vlasy, nebo naopak vlasy nerostou tak jak mají, i na to má Biostimul BS 303 výborné účinky, které jsou doloženy klinickými studiemi.

BioBeam v domácím prostředí

Pokud jste se rozhodli, že by biolampa Biobeam pro vás a vaše blízké mohla být přínosem, máte dvě varianty. Model Biobeam 940 na kloubní obtíže a Biobeam 660 na léčbu kožního onemocnění. Pro viditelné účinky, budete muset pravidelně navštěvovat kosmetická centra, nebo salony, kde BioBeam používají nebo si ji můžete zakoupit domů. Druhá varianta je jak ekonomičtější, tak i pohodlnější a hlavně biolampa BioBeam, kterou používají kosmetické salony může být již zastaralá. Vývoj biolampy se neustále vyvíjí kupředu a kosmetické salony jistě nebudou mít nejnovější biolampu, kterou si můžete zakoupit v obchodě. Odpadne Vám tak nepříjemné, pro někoho až otravné dojíždění či docházení do kosmetických center a hlavně, spočítáte-li si pořizovací náklady, které do biolampy investujete, zaplatíte mnohem méně než při pravidelném docházení do kosmetických salonů. Pro slibovaný efekt je zapotřebí, aby se biolampa používala pravidelně, tedy 2-3 krát denně na danou oblast po dobu cca 10min. Uznejte sami, že docházení 2x denně do salonu si nikdo z nás nemůže dovolit. Biolampa však nemá jen kosmetické účinky,ale slouží i v řadě jiným onemocnění jako jsou kloubní nebo kožní potíže. Biobeam 940 se stává v posledních letech skvělým pomocníkem řady lidí.

Jak ale vlastně biolampa funguje?

Biolampa je složitý přístroj, na který bylo vynaloženo veliké úsilý, spousty peněz a nákladný výzkum. Klinické studie dokazují, že biolampa Biostimul i Biobeam má skutečně dobré výsledky ať už při léčbě kožních onemocnění nebo kloubních potíží. Biolampa a její princip však není až tak složitý. Jak tedy biolampa funguje ? Biolampa Biobeam 940 vyzařuje paprsky, které pronikají až několik centimentrů do tkáně, tím Biobeam 940 aktivuje nečinné buňky, které reagují, zrychlí metabolismus a dochází k rychlejší regeneraci. Biolampa však zajistí i prokrvení, tudíž se zvýší i přísun potřebných látek do tkáně. Není se pak čemu divit, že firmy, které vložily nemalé peníze do vývoje biolampy Biobeam si své patenty pečlivě chrání.

 

Leave a Reply

MojeGalanterka