výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty

Kreativní dny v Ostravě 11.11. – 12.11.2022

výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty | Hobby, kreativní tvoření, recepty

06.11.2022 Publikoval(a) (35)
Rubrika: Zprávy

Prodejní výstavy Kreativ se pravidelně účastní přes 100 vystavovatelůkteří představují pestrou škálu materiálů ke tvoření a také to nejlepší ze své tvorby. Na výstavě budou probíhat různé workshopy a dílničky pro děti i dospělé. Bude se malovat, drátkovat, háčkovat, šít, vyrábět dekorace, mandaly, mýdla, zdobit keramiku, zkrátka tvořit! Kreativ nabízí široký sortiment materiálů a pomůcek určeného ke tvoření jako jsou korálky, komponenty, látky, příze, kamínky, polymerové hmoty, suroviny pro výrobu svíček, floristický materiál aj. Nechybí šicí stroje, vyšívací stroje, umělecké hobby štětce, fixy, razítka a mnoho dalšího.

Autorskou a originální tvorbu představuji tvůrci originální módy a módních doplňků, šperků a bižuterie, kresby i dekorací. K zakoupení jsou i hotové handmade výrobky ze dřeva, kabelky, tašky, originální oblečení a oděvní doplňky pro děti a dospělé, dekorační a drátované předměty, krajky, výrobky z keramiky, přízí i ze skla.

Součástí výstavy Kreativ Podzim bude také doprovodný odborný seminář pro pedagogy a výtvarná výstava s názvem Dětský maskot Kreativu. 

www.kreativostrava.cz

 

Leave a Reply

MojeGalanterka