výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty | Hobby, kreativní tvoření, recepty
Jmenuju se Jamie a do svého deníčku si zapisuju všechno, co se zrovna děje. Mimo jiné taky novinky z naší školy. Naprostým “hitem” se v jídelně stala čtvrteční sekaná, brr. Doufám, že ji brzo vyškrtnou! Zpracovat referát na nějakou pohádku bude určitě hračka. Mezitím se ke mně ale blíží další katastrofa, náš školní fotografický projekt! A kdo mi vlastně píše ty zamilované básničky?
Čtvrtý díl volně navazuje na předchozí díly: obálky Kluci, škola a další šílenosti, Moje džíny jsou fakt děsný, Radši už nic nedělej.
Přečtěte si také:
Háčkovaná čepička Háčkovaná čepička pro dceru, jen tak pro potěšení.
Olga Baranová, Letovice
Zařazeno do soutěže o 300,- Kč
Vyrábíme zábavu, bavíme se (s) tvořením Tvořte a hrajte si! Výtvory vašich ratolestí nemusí skončit jen pohozené na dně skříně. Díky této knížce si děti vyrobí spoustu stolních her, které běžně znají, i těch, které jim teprve přirostou k srdci.
Netradiční Člověče, nezlob se, […]
Krémová brokolicová polévka s cizrnou Suroviny:
½ brokolice, 1 brambor, 1 mrkev, 100 cizrny, kousek celeru, 1 cibule, špetka strouhaného muškátového oříšku, sůl, 100 ml smetany, 2 lžíce olivového oleje
Postup:
Cizrnu si večer namočíme do studené vody a necháme ji přes noc. […]
Špachtličkové dekorace Doktorské špachtličky či dřevíčka od zmrzlin můžeme slepit a namalovat či pro větší děti zvolit obrácený postup, nejprve jednotlivá dřevíčka namalovat, následně slepit.
Dozdobit výtvor můžeme celou škálou dostupných dekorativních […]
Časopis Ona Ví číslo 4 Prázdniny jsou plné volných chvil, které je možné vyplnit čtením Ona ví. A abychom vás nezklamali je toto číslo naplněno mnoho krásnými vychytávkami typickými pro toto období.
A když budete odpočívat a číst si, můžete to dělat v […]
Provensálské listové taštičky Suroviny: 500 g listového těsta, 200 g šunkového salámu, 200 g plátkového sýra, 1 vejce, provensálské koření
Postup:
Těsto rozdělíme na poloviny. Každou rozválíme na pomoučeném vále na tenko a rozkrájíme na obdélníky. Na každý […]