Spolupracujeme

výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty | Hobby, kreativní tvoření, recepty


MojeBříško.cz – Snažíte se s partnerem o miminko? Nebo už jste v radostném očekávání a pozorujete na sobě příznaky těhotenství? Víte jak se správně chovat v těhotenství, aby se Vaše nenarozené miminko mělo jako v bavlnce? Nejen na to Vám odpovíme na webových stránkách „MojeBříško“, kde najdete i těhotenský kalendář týden po týdnu, informace o mateřství, aj.

MojeGalanterka.czInternetový obchod s přízemi (háčkovací i pletací). Prodej hotových výtvorů a výroba čepiček na zakázku (klasické háčkované nebo netradiční čepky pro děti).

Nakladatelství Amenius vydává knihy pro děti a mládež. Ve svých projektech se snaží probudit u dětí a dospělých zájem o knihy, a to jak čtení, tak i psaní knížek. Z tohoto důvodu proto vedle známých autorů vydává také knihy autorů začínajících.

NašeBatole.cz – Máte doma kojence nebo batole a nevíte si s ním rady? Potřebuje rady ohledně kojení? Nebo bojujete s problémem, jak naučit své batole na nočník? Poradíme Vám, abyste si první tři roky Vašeho potomka užili společně s ním. Velmi důležité je také dodržovat pravidelný denní režim dítěte, lékařské kontroly s absolvováním potřebných očkování a podávání pestré stravy pro kojence. Na webových stránkách NašeBatole naleznete nejen rady, jak by měl denní režim vypadat, ale také typy jak správně kojit novorozence, aj.

Predskolaci.cz – spousta materiálů pro děti (zábava i vzdělávání). Básničky, hry, omalovánky, pracovní listy a inspirace na tvoření s dětmi. E-knihy ke stažení zdarma.

UžTamBudeme.cz – portál o cestování a turistice.

FOTOGRAF Pavel Večerek – www.vecerek-fotodarky.cz – Je to malá rodinná firma, která se specializuje nejen na fotografování, ale svou práci zpestřili o výrobu originálních fotodárků. Kvalita, originalita a individuální přístup, to jsou domény této rodinné firmy. V jejich nabídce najdete umělecké fotografie Glamour, portrétové fotografie, reportážní a prostě vše, co se točí kolem fotografování. Web zaměřený na fotografování naleznete na www.pavel-vecerek.cz

Výtvory.cz – magazín o kreativním tvoření.

ZdravaVyziva.info – Magazín o vaření a zdravé výživě. Mnoho nápadů na přípravu jídel, recepty přehledně rozdělených do kategorií. Tipy na knihy o dietách a vaření. Výživová doporučení při různých onemocněních.

   

Leave a Reply

MojeGalanterka