výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty

Kreativ Jaro 2022: kurz háčkování s Krampolinkou

výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty | Hobby, kreativní tvoření, recepty

02.05.2022 Publikoval(a) (26)
Rubrika: .Typ článku, PRKreativ Jaro 2022 v Ostravě je už za dveřmi. Letos v plné síle včetně výtvarných dílniček a workshopů. A chcete vědět tajemství? Krampolinka tam bude, a to rovnou s workshopem háčkování.

Ve dnech 13.-15.5.2022 se na ostravském výstavišti Černá louka v pavilonu A  koná jarní prodejní výstava s pestrou škálou materiálů ke tvoření. Na výstavě si můžete prohlédnout a zakoupit ruční práci stovky vystavovatelů, tvůrců, návrhářů a designerů z celé České i Slovenské republiky. Můžete si pořídit originální módu a módní doplňky, šperky a bižuterii, kresby i dekorace z korálků, skla, dřeva, drátované předměty, výrobky z keramiky. Pro vlastní tvoření zakoupíte korálky, různé komponenty, látky, příze, kamínky, polymerové hmoty, suroviny pro výrobu svíček, floristický materiál aj. Nechybí klubíčka, příze, špagáty na košíky a tašky, šicí stroje, vyšívací stroje, umělecké hobby štětce, fixy, razítka a mnoho dalšího.

KVĚTINOVÉ HÁČKOVÁNÍ S KRAMPOLINKOU
Letošní ročník se nese na vlně květin. V rámci Kreativu Jaro budu mít i vlastní háčkovací workshop, viz letáček pod textem. Uháčkujeme si malou nebo větší 3D květinu, kterou využijeme jako záložku do knihy, krásný dekor letního věnce, zápich do květináče nebo jako ozdobu háčkovaného letního topu Repeat (ten pro Vás chystám do návodu a jako překvapení). Kurz háčkování se koná pouze v sobotu 14.5.2022. Lekce je zdarma a trvá 45 minut. Skupinka má maximálně 5 osob a workshop je vhodný i pro úplné začátečníky a slečny od 12-ti let. Je potřeba si donést vlastní klubíčko příze Camilla (50g/125m) a háček č. 3 mm. Materiál lze zakoupit i přímo na výstavě. Na háčkovací dílničku je potřeba si zarezervovat místo zde.

Pokud umíte háčkovat podle psaných nebo kreslených návodů a máte chuť se připojit, budu mít k dispozici dalších pět volných míst bez rezervace. Takže stačí donést kávičku, klubíčko Camilly nebo zbytek z duhovek a háček a k háčkování kytiček se připojit. Stejně jako na Kreativu Podzim s sebou vyvezu i háčkované výrobky, které si můžete prohlédnout, a pak uháčkovat podle návodů a videí. Dále knihu Háčkujeme pro miminka nebo Kalendář Krampolika 2022 k prolistování. A jak to probíhalo na podzimní výstavě Kreativ Podzim 2021? Mrkněte na video reportáž sem.

Věřím, že si vytvoříme krásnou kreativní háčkovací atmosféru a výstavu Kreativ Jaro si společně hezky užijeme.

Právě probíhá soutěž o papírovou kytici a DIY boxy od Lucie Bielakové a můžete se přihlásit i na kurzík papírových květin.
Veškeré podrobnosti o výstavě včetně seznamu vystavovatelů a praktických informací pro návštěvníky naleznete na webu Kreativ Podzim www.kreativostrava.cz a facebookové události nebo na instagramu @kreativostravacz. 

Místo konání:
Černá louka 3235
702 00 Ostrava
Vstup na výstavu Kreativ je z bočního vchodu pavilonu A. Mapa areálu zde.

Vstupné lze pořídit v předprodeji. Navíc vstupenky zakoupíte i na pobočkách OstravaInfo.cz nebo přímo na výstavě Kreativ.

Ceny vstupného:
Jednodenní: 110 Kč dospělý, rodinné vstupné (2+3 děti do 15-ti let) 260 Kč, děti, studenti, senioři a držitelé TP, ZTP, ZTP/P 60 Kč. Děti do 5 let ZDARMA, doprovod ZTP/P zdarma. Platí Černá karta 2022.
Permanentka: na tři dny 200 Kč dospělý

Otevírací doba:
13.5.2022 Pátek      10:00 – 18:00 hod.
14.5.2022 Sobota    10:00 – 18:00 hod.
15.5.2022 Neděle    10:00 – 16:00 hod.

Parkování:
Možnosti parkování pro veřejnost v areálu Černá louka. Příjezd od Havlíčkova nábřeží. Platný ceník ZDE.

DOPORUČENÍ A VLASTNÍ POSTŘEHY Z PŘEDCHOZÍCH ROČNÍKŮ
Lístky doporučuji zakoupit předem. Přímo na lístky se na výstavě stojí i hodinová fronta. Parkování lze vyřešit i parkovištěm u nákupního centra.
Na výstavě fungovala praktická šatna třeba na kabáty.
U většiny stánků můžete použít k platbě i platební kartu, ale doporučuji si vzít s sebou dostatečnou hotovost.
Samostatný dětský koutek není k dispozici.
Pejsky i kočičky prosím zanechejte spíše doma. Na výstavě je to jako v úle, což zvířátkům vůbec nesvědčí.
Po celou dobu konání výstavy lze zakoupit kávu a drobné občerstvení.

Budu se na Vás těšit.

KR

 

 

Leave a Reply

MojeGalanterka