výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty

KREATIV PODZIM 2019: Prodejní výstava pro tvořivé se blíží

výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty | Hobby, kreativní tvoření, receptyOblíbená prodejní výstava Kreativ Podzim nabídne návštěvníkům 3 dny plné inspirace ve 3 výstavních prostorách a více než 180 vystavovatelů, kteří návštěvníkům představí pestrou škálu materiálů ke tvoření a také to nejlepší ze své tvorby. Součástí Kreativu bude doprovodný projekt Quilt, který formou výstavy bude prezentovat výsledky kreativní soutěže na téma „květy“.

Ve dnech 15.-17. 11. 2019 se na ostravské Černé louce v pavilonu A se představí zástupci firem, kterými jsou například OPTYS, Rooya, MSGOMA či Davona, kteří vám nabídnou k zakoupení velké množství materiálu určeného ke tvoření jako například korálky a komponenty, látky, galanterii, příze, šňůry nebo špagáty, originální knoflíky, skleněné kamínky, barvy, polymerové hmoty, suroviny pro výrobu svíček, floristický materiál. Z pomůcek jsou to například šicí nebo vyšívací stroje, malířské stojany, umělecké hobby štětce nebo fixy, kreslící desky, razítka a mnoho dalšího.

Součástí Kreativu Podzim bude výstava Quilt Ostrava 2019, organizovaná Fajnou galanterkou z Bílovce. Výstava bude tvořena vítěznými výrobky soutěžících vyrobenými technikou patchwork nebo quilt doplněné vyšíváním, perličkami či malováním na textil. Letošní ročník nese téma „květy“. Zájemci mohou přihlásit své quilty do 20.10.2019 na adresu choiva@seznam.cz a odeslat je do 1.11.2019 na adresu Fajna Galanterka, Lubojaty 99, Bílovec.

Z dalšího doprovodného programu se můžete těšit na workshopy. Čeká vás výroba mýdel a svíček na stáncích Libebit, Mydlidědek a Duhová planeta. Na stánku Rooya si přichystají tvoření náušnic, šperků a andílků z korálků. MOMARA nabídne workshop výroby náramků z minerálů. Klubíčka snů si připraví tvoření z příze, vyrobit si můžete náramky přátelství, macramé náramky či háčkované podšálky. Děti i dospělí si mohou vyzkoušet tvoření z papíru u Simony Mecové. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet olejomalbu je připraveno na stánku Artvive.cz malování krok za krokem, nutná je však rezervace na www.artvive.cz.

Veškeré podrobnosti o výstavě včetně seznamu vystavovatelů, přehledu workshopů, doprovodného programu či praktických informací pro návštěvníky naleznete na zcela novém webu Kreativu Podzim www.kreativostrava.cz a facebookové události nebo na instagramu @cerna.louka.ostrava. 

Mediálními partnery Kreativu Podzim jsou: časopisy Korálki, Kreativ, Rozmarýna a Rozmarýnka, Všechno, co mám ráda, dále pak Stoklasa a Krampolinka.

VSTUPNÉ (Platí VIP karta 2019)
Jednodenní: 100 Kč dospělí, 50 Kč děti (6-15 let), studenti (16-25), senioři (nad 63 let), držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů; 25 Kč hromadný vstup pro školy (min 15 osob včetně pedagogického dozoru, prodej pouze na místě během výstavy); 240 Kč rodinné vstupné (2 dospělí + 1-3 děti); zdarma děti do 5 let, doprovod ZTP/P.
Vícedenní (permanentka): 200 Kč dospělí, 100 Kč děti (6-15 let), studenti (16-25), senioři (nad 63 let), držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů; zdarma děti do 5 let, doprovod ZTP/P; nevztahuje se na hromadné a rodinné vstupné.
Chcete se vyhnout dlouhým frontám a čekacím lhůtám? Stačí si pořídit vstupenku v předprodeji ZDE

PROVOZNÍ DOBA PAVILONU A:
pátek    15. 11.10:00 – 18:00,
sobota  16. 11.10:00 – 18:00,
neděle  17. 11.10:00 – 16:00

PARKOVÁNÍ
Možnosti parkování pro veřejnost v areálu Černá louka. Příjezd od Havlíčkova nábřeží. Platný ceník ZDE.

DOPORUČENÍ
U většiny stánků můžete použít k platbě i platební kartu, ale doporučuje se vzít s sebou dostatečnou hotovost.
Samostatný dětský koutek není k dispozici, ale dílničky jsou uspořádány tak, abyste mohli svůj čas na výstavě strávit pohodlně s dětmi a ještě si odnést krásné výtvory.
Po celou dobu konání výstavy lze zakoupit kávu a drobné občerstvení.

SOUTĚŽ O VSTUPENKY
Soutěž o vstupenky ZDARMA na kreativní událost roku KREATIV PODZIM 2019 poběží ve FB skupince Háčkování nebo Krampolinka od 23.10.2019 – 10.11.2019. 

 

Leave a Reply

MojeGalanterka