výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty

KREATIV PODZIM 2019: Prodejní výstava pro tvořivé se blíží

výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty | Hobby, kreativní tvoření, receptyOblíbená prodejní výstava Kreativ Podzim nabídne návštěvníkům 3 dny plné inspirace ve 3 výstavních prostorách a více než 180 vystavovatelů, kteří návštěvníkům představí pestrou škálu materiálů ke tvoření a také to nejlepší ze své tvorby. Součástí Kreativu bude doprovodný projekt Quilt, který formou výstavy bude prezentovat výsledky kreativní soutěže na téma „květy“.

Ve dnech 15.-17. 11. 2019 se na ostravské Černé louce v pavilonu A se představí zástupci firem, kterými jsou například OPTYS, Rooya, MSGOMA či Davona, kteří vám nabídnou k zakoupení velké množství materiálu určeného ke tvoření jako například korálky a komponenty, látky, galanterii, příze, šňůry nebo špagáty, originální knoflíky, skleněné kamínky, barvy, polymerové hmoty, suroviny pro výrobu svíček, floristický materiál. Z pomůcek jsou to například šicí nebo vyšívací stroje, malířské stojany, umělecké hobby štětce nebo fixy, kreslící desky, razítka a mnoho dalšího.

Součástí Kreativu Podzim bude výstava Quilt Ostrava 2019, organizovaná Fajnou galanterkou z Bílovce. Výstava bude tvořena vítěznými výrobky soutěžících vyrobenými technikou patchwork nebo quilt doplněné vyšíváním, perličkami či malováním na textil. Letošní ročník nese téma „květy“. Zájemci mohou přihlásit své quilty do 20.10.2019 na adresu choiva@seznam.cz a odeslat je do 1.11.2019 na adresu Fajna Galanterka, Lubojaty 99, Bílovec.

Z dalšího doprovodného programu se můžete těšit na workshopy. Čeká vás výroba mýdel a svíček na stáncích Libebit, Mydlidědek a Duhová planeta. Na stánku Rooya si přichystají tvoření náušnic, šperků a andílků z korálků. MOMARA nabídne workshop výroby náramků z minerálů. Klubíčka snů si připraví tvoření z příze, vyrobit si můžete náramky přátelství, macramé náramky či háčkované podšálky. Děti i dospělí si mohou vyzkoušet tvoření z papíru u Simony Mecové. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet olejomalbu je připraveno na stánku Artvive.cz malování krok za krokem, nutná je však rezervace na www.artvive.cz.

Veškeré podrobnosti o výstavě včetně seznamu vystavovatelů, přehledu workshopů, doprovodného programu či praktických informací pro návštěvníky naleznete na zcela novém webu Kreativu Podzim www.kreativostrava.cz a facebookové události nebo na instagramu @cerna.louka.ostrava. 

Mediálními partnery Kreativu Podzim jsou: časopisy Korálki, Kreativ, Rozmarýna a Rozmarýnka, Všechno, co mám ráda, dále pak Stoklasa a Krampolinka.

VSTUPNÉ (Platí VIP karta 2019)
Jednodenní: 100 Kč dospělí, 50 Kč děti (6-15 let), studenti (16-25), senioři (nad 63 let), držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů; 25 Kč hromadný vstup pro školy (min 15 osob včetně pedagogického dozoru, prodej pouze na místě během výstavy); 240 Kč rodinné vstupné (2 dospělí + 1-3 děti); zdarma děti do 5 let, doprovod ZTP/P.
Vícedenní (permanentka): 200 Kč dospělí, 100 Kč děti (6-15 let), studenti (16-25), senioři (nad 63 let), držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů; zdarma děti do 5 let, doprovod ZTP/P; nevztahuje se na hromadné a rodinné vstupné.
Chcete se vyhnout dlouhým frontám a čekacím lhůtám? Stačí si pořídit vstupenku v předprodeji ZDE

PROVOZNÍ DOBA PAVILONU A:
pátek    15. 11.10:00 – 18:00,
sobota  16. 11.10:00 – 18:00,
neděle  17. 11.10:00 – 16:00

PARKOVÁNÍ
Možnosti parkování pro veřejnost v areálu Černá louka. Příjezd od Havlíčkova nábřeží. Platný ceník ZDE.

DOPORUČENÍ
U většiny stánků můžete použít k platbě i platební kartu, ale doporučuje se vzít s sebou dostatečnou hotovost.
Samostatný dětský koutek není k dispozici, ale dílničky jsou uspořádány tak, abyste mohli svůj čas na výstavě strávit pohodlně s dětmi a ještě si odnést krásné výtvory.
Po celou dobu konání výstavy lze zakoupit kávu a drobné občerstvení.

SOUTĚŽ O VSTUPENKY
Soutěž o vstupenky ZDARMA na kreativní událost roku KREATIV PODZIM 2019 poběží ve FB skupince Háčkování nebo Krampolinka od 23.10.2019 – 10.11.2019. 

Přečtěte si také:

  • Kreativ Podzim 2019: tři patra inspiraceKreativ Podzim 2019: tři patra inspirace Největší regionální výstava plná podzimně - zimní nálady a nápadů tentokrát ve třech podlažích. Výstaviště Černá louka doslova praská ve švech. Spousty inspirace, tvoření a workshopů na jednom místě. To je ve zkratce Kreativ Podzim […]
  • KREATIV JARO 2019: ohlédnutíKREATIV JARO 2019: ohlédnutí Uplynulý víkend patřila Ostrava všem kreativním osůbkám. Krásné jarní počasí doslova lákalo k výletu a výstava KREATIV JARO byla nabitá inspiracemi pro všechny věkové kategorie. V čem je jiná než zimní etapa? Za mne: plná barev a […]
  • Výstava Kreativ jaro a SOUTĚŽ o vstupenkyVýstava Kreativ jaro a SOUTĚŽ o vstupenky Oblíbená výstava KREATIV JARO opět na Černé louce, tentokrát i v novém jarním termínu. Výtvarné dílničky, tvořivé workshopy, kreativní nápady a inspirace, materiál a pomůcky s výstavní slevou, ale také i ukázky výtvarných technik a […]
  • Výstava kreativních technik a soutěž o vstupenkyVýstava kreativních technik a soutěž o vstupenky A máme tady říjen a s říjnem přichází pozvánka na tradiční kreativní výstavu, která se koná o víkendu v termínu 13.-14.10.2018 na Střední škole polytechnické v Olomouci. Jedná se již o třetí ročník v pořadí a výstava má mezi návštěvníky a […]
  • Soutěžíme o lístky na výstavu KREATIV OSTRAVASoutěžíme o lístky na výstavu KREATIV OSTRAVA V listopadu ovládne kreativní tvoření Černou louku! Výtvarné dílničky a workshopy, neotřela inspirace, kreativní nápady, pomůcky a materiál na tvoření s výstavní slevou, handmade výrobky, ukázky nových výtvarných technik, tvůrčí nálada - […]
  • Makový koláčMakový koláč Suroviny: Nádivka: 350 g máku, 4 lžíce moučkového cukru, 1 vanilkový cukr, 500 ml mléka, 1 lžíce rum, 2 lžíce mletých ořechů, 2 lžíce povidel, skořice Drobenka: 60 g másla, 60 g cukru, 170 g hrubé mouky Těsto: 400 g polohrubé […]
 

Leave a Reply

MojeGalanterka