výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty

Speciál háčkování – soutěžíme s Ona ví

výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty | Hobby, kreativní tvoření, recepty

05.05.2021 Publikoval(a) (202)
Rubrika: .Typ článku, Činnost, Háčkování, PRChcete se naučit háčkovat, jako to uměly babičky, ale přitom si vyrobit něco, co jde s dobou? Stačí trochu šikovnosti a pod vašima rukama budou vznikat krásné bytové dekorace nebo třeba něco nového do vašeho šatníku.

K tomu vám skvěle poslouží Speciál háčkování z redakce Ona Ví! Najdete v něm 40 originálních nápadů na výrobu jednoduchých i složitějších háčkovaných výrobků s jejich pracovními postupy, nákresy i střihy. U každého výrobku najdete podrobný popis pracovního postupu.

Zkrášlete si originálními a praktickými výrobky svůj domov. Seznámíte se s různými materiály, jednoduššími i složitějšími vzory a získáte spoustu inspirace. Práce půjde od ruky a podle návodů uháčkujete, co vás jen napadne: tašku, halenku, košíky… A mnoho dalších překrásných věcí. Pokud jste si někdy přáli vrhnout se do háčkování, není třeba nadále otálet.

Jen a jen zde na webu dostáváte ZDARMA ukázku a návod ze Speciálu na háčkovaný baret, háčkovaný tác či prostírání. Návody naleznete pod textem!

Speciál háčkování je v prodeji od 5.5.2021 v oblíbeném novinovém stánku nebo můžete pořídit online na webu Časopisy Knihy zde.

Máte chuť si zasoutěžit o Speciál háčkování? Není nic jednoduššího, než skočit na instagram Kampolinka_hackovani_crochet nebo do FB skupinky Krampolinka a zapojit se do SOUTĚŽE o SPECIÁL HÁČKOVÁNÍ. Čeká na Vás celkem šest krásných výtisků. Losování 9.5.2021 v průběhu dne! Hodně štěstí.

Redakci Ona Ví, návody, tipy a upoutávky naleznete:

Předplatné pro Českou a Slovenskou republiku zde.

Hezký a tvořivý den všem.

Katka

 

Leave a Reply

MojeGalanterka