výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty

Výstava Kreativ jaro a SOUTĚŽ o vstupenky

výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty | Hobby, kreativní tvoření, recepty

04.03.2019 Publikoval(a) (71)
Rubrika: .Typ článku, PR, SoutěžeOblíbená výstava KREATIV JARO opět na Černé louce, tentokrát i v novém jarním termínu. Výtvarné dílničky, tvořivé workshopy, kreativní nápady a inspirace, materiál a pomůcky s výstavní slevou, ale také i ukázky výtvarných technik a handmade výrobky…to vše najdete na výstavě Kreativ Jaro, která se uskuteční 29. – 31. 3. 2019 na Černé louce v Ostravě.

Těšit se můžete na více jak 100 vystavovatelů, kteří Vám nabídnou jen to nejlepší ze své tvorby. Budete si moct zakoupit z velkého množství materiálů určeného pro tvoření – korálky a komponenty, látky, galanterii, bavlněnou přízi, šňůry nebo špagáty, originální knoflíky, skleněné kamínky, barvy, polymerové hmoty, suroviny pro výroby svíček, floristický materiál. Z pomůcek jsou to například šicí nebo vyšívací stroje, malířské stojany, umělecké hobby štětce nebo fixy, kreslící desky, razítka a mnoho dalšího.

Ti z Vás, kteří se těší na tvořivé workshopy a výtvarné dílničky si přijdou na své. Čekají Vás nejrůznější výtvarné techniky: patina, plstění, EBRU, scrapbooking, enkaustika, vyřezávání, vyšívání. Vyzkoušet si můžete práci s dlátkem, malování na plátno, vyřezávání na řezacím plotru, vyšívání na vyšívacích strojích. Vyrobit si můžete náhrdelníky z příze, samolepkové visačky, malování fixou na polštáře, tašky nebo zástěry. Děti jistě potěší výroba mýdla, vybarvování dřevěných dekorací a hrátky se skleněnými kamínky.

Výstava Kreativ Jaro je ideálním místem pro pořízení a výrobu velikonočních dekorací – vajíčka, věnce, svícny, dřevěné košíky a mnoho dalšího.

Kreativ Jaro poskytne přístřeší všem kreativním duším, které rády nasají novou inspiraci a naučí se spoustu nových věcí.

 

Termín konání: 29. – 31. 3. 2019
Místo konání: Výstaviště Černá louka v Ostravě, pavilon A
Otevírací doba:
Pátek    10:00 – 18:00, Sobota  10:00 – 18:00, Neděle  10:00 – 16:00

Vstupné:
PŘEDPRODEJ
probíhá na pobočkách OSTRAVAINFO!!! nebo online
Platí VIP karta 2019
Jednodenní vstupné: 100 Kč  dospělí, 50 Kč  děti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů

Více informací na www.cerna-louka.cz a na facebooku @cerna.louka.ostrava

 

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY na výstavu KREATIV JARO

Nový termín výstavy KREATIV značí novou dávku jarní inspirace 😍😍😍. I v letošním roce máte možnost si zasoutěžit 😎😎😎 o vstupenky s VIP vstupem na tuto mega-giga kreativní akci (čekačka ve frontě na lístky vloni byla i více než hodinu), která se koná na výstavišti Černá louka ve dnech 29.-31.3.2019.

Soutěž probíhá na sociální síti ZDE.

Stačí když skočíte na sociální síť do skupinky o.hackovani a:

👉👉Označíte v příspěvku parťáka, s kým chcete na výstavu vyrazit

👉👉Napíšete do komentáře, na co nejvíce se na výstavě Kreativ Jaro těšíte. Inspiraci naleznete zde

🎁🎁Na výhru se mohou těšit DVA vylosovaní, kteří získají DVĚ (1+1) vstupenky ZADARMO😘😘😘.

🔊🔊Losování proběhne dne 26. března 2019.

Více o výstavě naleznete na stránce pořadatele nebo na sociální síti KREATIV-Ostrava.cz

 

Těšíte se? Já moc. Hodně jarní inspirace přeje

Katka

 

Leave a Reply

MojeGalanterka