výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty

Výstava kreativních technik a soutěž o vstupenky

výtvory.cz | hobby, kreativní tvoření, recepty | Hobby, kreativní tvoření, recepty

01.10.2018 Publikoval(a) (24)
Rubrika: .Typ článku, PRA máme tady říjen a s říjnem přichází pozvánka na tradiční kreativní výstavu, která se koná o víkendu v termínu 13.-14.10.2018 na Střední škole polytechnické v Olomouci. Jedná se již o třetí ročník v pořadí a výstava má mezi návštěvníky a vystavovateli pověst nejrychleji rostoucí akce svého druhu v ČR.

Jarní výstava měla přes 2000 návštěvníků. Reportáž, video vstup i soutěž o lístky – to vše jsme na jaře společně zvládli (více zde) a musím přiznat, že výstava má krásného tvořivého a inspirativního ducha. Podzimní ročník s vůní vánočního tvoření bude mít zajisté také co nabídnout. Ačkoliv několik prodejců již přijímá platby kartou, na spoustu lákadel je návštěvníkům doporučeno vzít si dostatečnou hotovost.

Výstava „Tvořím, tedy jsem“ je zaměřená na aktivní, kreativní trávení volného času, rukodělnou tvorbu dospělých, dětí i celých rodin. Nabízí širokou škálu technik, ukázky, dílny, workshopy a možnost nákupu materiálu i výrobků.

„Návštěvníci si mohou vybrat z nabídky desítek vystavovatelů. Vyzkoušet si budou moci malbu a kresbu na různé materiály, tvorbu ze dřeva, z korálků, z vlny, plsti, látek, písku a mnoha jiných materiálů. Spoustu nápadů a materiálu si mohou odnést s sebou domů, nabídka na stáncích bude nepřeberná. Ve dvou nabitých školních halách mohou strávit rodiny s dětmi celé dny. Dobré jídlo, skvělá káva a dostatek prostoru určitě přispějí k vynikající atmosféře obou dní, “ láká na výstavu její manažerka Marta Nevrlá.

V neposlední řadě je výstava také jistě zajímavou příležitostí pro školy, školky a jiné organizace k získání kontaktů na nové dodavatele a techniky, které mohou uplatnit při svých aktivitách a práci.

 

SOUTĚŽ o 3 páry vstupenek na výstavu

Tři soutěžící a jejich parťáci mohou výstavu navštívit úplně ZDARMA. Jak? Stačí se zúčastnit SOUTĚŽE o vstupenky ve skupince O.hackovani zde. Soutěž probíhá od 1. 10. 2018 do 12:00 hodin 11. 10. 2018. 

Jak to na výstavě vypadá a na co se můžete těšit naleznete na webové stránce pořadatele www.tvoriva-olomouc.cz a aktuální informace o výstavě, představení prodejců a jejich medailonky naleznete na sociální síti Tvořivá Olomouc.

SHRNUTÍ: Výstava „Tvořím, tedy jsem“
KDY: 13.-14.10.2018
ČAS: 9:00 – 18:00 sobota / 9:00-17:00 neděle
KDE: prostory polytechnické školy, Roosveltova 79, Olomouc
PARKOVÁNÍ: třeba Šantovka
AKCE JE URČENA PRO RODIČE I DĚTI!

 

 

Nevím, jak vy, ale já se moc těším. S kým se tam potkáme?

Krásný den a hodně štěstí v soutěži přeje

Katka

 

 

Leave a Reply

MojeGalanterka